post

پازل تبلیغاتی فومی

پازل تبلیغاتی فومی

ابعاد پازل تبلیغاتی فومی

پازل معصومی در راستای تامین نیاز برخی مشتریان شروع به تولید پازل های فومی (بهداشتی) با فوم ۳ میل نموده است ؛ از مزیت این پازل ها وزن سبک تر و قیمت ارزان تر نسبت به پازل مقوایی می باشد ولی از معایب آن نسبت به پازل مقوایی ، کیفیت پایین چاپ ، نداشتن وایت برد در پشت پازل ( عدم استفاده از پشت پازل بعنوان محل درج تبلیغات ) و همچنین پازل های فومی ، دارای قاب نبوده و خود قطعات نگهدارنده هم می باشند. 

پازل معصومی با سابقه درخشان در تولید پازل های تبلیغاتی برای ارگانها ، سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی ، آماده همکاری با شما عزیزان در جهت ساخت و تولید پازل می باشد .پازل های تبلیغاتی فومی ما در چهار سایز زیر قابل تولید می باشد . 

جهت ارتباط با ما و اطلاع از نحوه سفارش و نحوه ارسال و هرگونه اطلاعات پیرامون پازل تبلیغاتی فومی، می توانید با ما تماس بگیرید و یا در تلگرام به ما پیام دهید ، تا در کوتاهترین زمان ، پاسخگوی شما باشیم :

 

پازل تبلیغاتی مقوایی

پازل تبلیغاتی مقوایی

ابعاد پازل تبلیغاتی مقوایی

پازل های تبلیغاتی مقوایی بدلیل : ۱- استحکام بالاتر نسبت به پازل فومی (به دلیل جنس سخت مقوای کرجی) ، ۲- قاب نگهدارنده برای نگهداری قطعات پازل ، ۳- و همچنین قابلیت استفاده از پشت پازل مقوایی بعنوان وایت برد ، دارای مقبولیت بیشتری نسبت به پازل های فومی هستند. 

پازل معصومی ؛ تولید کننده انواع پازل های تبلیغاتی ، آموزشی ، فکری ، مذهبی و مناسبتی و … می باشد که با سابقه درخشان در تولید انواع پازل های تبلیغاتی برای ارگانها ، سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی ، آماده همکاری با شما عزیزان در جهت ساخت و تولید پازل می باشد .پازل های تبلیغاتی مقوایی ما در چهار سایز زیر قابل تولید می باشد.

در هر دو طرف پازل های تولیدی ما ، از ۲ لایه مقوای کرجی درجه یک استفاده میشود ؛ روی پازل ، طرح شما و پشت پازل بصورت وایت برد می باشد ؛ قابلیت چاپ تبلیغات شما در هر دو طرف پازل های مقوایی وجود دارد.

جهت ارتباط با ما و هر گونه سوال در خصوص نحوه سفارش و ارسال و هرگونه اطلاعات پیرامون پازل های تبلیغاتی مقوایی ، می توانید با ما تماس بگیرید و یا در تلگرام به ما پیام دهید ، تا در کوتاهترین زمان ، پاسخگوی شما باشیم:

 

پازل مقوایی رهلی

پازل مقوایی رهلی

پازل مقوایی رهلی ( سایز ۲۴٫۵ * ۳۴٫۵ )

پازل رهلی با سایز ( ۲۴٫۵ * ۳۴٫۵ ) در ۸ طرح جدید و با چاپ ۸ رنگ تولید شده است ؛ این پازل از دو لایه مقوای کرجی درجه یک تشکیل شده است که در یک طرف پازل و در طرف دیگر بصورت تخته وایت برد می باشد . این پازل دارای قاب برای نگهداری قطعات پازل می باشد . 

پازل رهلی پر مصرف ترین پازل برای فروش در دکه های روزنامه فروشی ، لوازم التحریر فروشان و سوپرمارکت ها می باشد.

جهت ارسال سفارش و راهنمایی در خصوص نحوه سفارش ، نحوه ارسال و هرگونه اطلاعات پیرامون پازل مقوایی رهلی ، می توانید با ما تماس بگیرید و یا در تلگرام به ما پیام دهید ، تا در اسرع وقت ، پاسخگوی شما باشیم 🙂

 

پازل مقوایی

پازل مقوایی

سایز های متنوع پازل مقوایی

پازل های مقوایی به دلیل جنس سخت مقوای کرجی ، از استحکام بیشتری برخوردار بوده و دارای یک قاب نگهدارنده برای قطعات پازل می باشد. در هر دو طرف پازل های مقوایی تولید این مجموعه ، از مقوای کرجی درجه یک استفاده میشود.

پازل معصومی ؛ تولید کننده انواع پازل های تبلیغاتی ، آموزشی ، فکری ، مذهبی و مناسبتی و … در چهار سایز زیر می باشد؛ این پازل ها جهت فروش عمده در دکه های روزنامه فروشی ، لوازم التحریر فروشان و سوپرمارکت ها می باشد و همچنین این پازل ها بعنوان هدیه تبلیغاتی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

در هر دو طرف پازل های تولیدی ما ، از ۲ لایه مقوای کرجی درجه یک استفاده میشود ؛ روی پازل ، طرح شما و پشت پازل بصورت وایت برد می باشد ؛ قابلیت چاپ تبلیغات شما در هر دو طرف پازل های مقوایی وجود دارد.

برای ارتباط با ما و راهنمایی بیشتر در خصوص سایزهای پازل ، نحوه سفارش ، نحوه ارسال و هرگونه اطلاعات پیرامون پازل های آماده ، می توانید با ما تماس بگیرید و یا در تلگرام به ما پیام دهید ، تا در اسرع وقت ، پاسخگوی شما باشیم :